سریال Mr Robot

Elliot Alderson کارمند جوان و توانای بخش فنی یک شرکت خدمات امنیت سایبری (ALLSafe) است که به‌شدت درون‌گرا و جامعه گریز است و یک هکر درجه یک محسوب می شود که اولین کاری که به ذهنش می رسد، هک کردن افراد است!
پس سرگرمی او در آپارتمان ساده و محقرش هک کردن ایمیل، حساب‌های بانکی و چت روم‌های آن‌ها است. گاهی هم با داده‌های به دست آورده رابین‌هود وار به کمک مردم، دوستان و نزدیکانش می‌شتابد و خطاکاران را به دست پلیس داده و یا خود آن‌ها را ادب می‌کند. مانند لوگوی یک هکر ناشناس لباس می‌پوشد و برای حفظ آرامش و کنترل پارانویید خود از قرص‌های مورفین استفاده می‌کند. همیشه احساس می‌کند توسط مردان کت‌وشلوار پوشی مورد تعقیب قرار می‌گیرد. در یک حمله که به سرورهای مهم‌ترین مشتری شرکت یعنی E Crop که در حال حاضر یکی از معظم‌ترین و پولدارترین شرکت‌های آمریکا و دنیا است خوش درخشیده و آن را متوقف می‌کند. در این ضمن درمی‌یابد که یک گروه هکر به نام fsociety مسئول این حمله بوده است.

با این کار مورد توجه رئیس شرکت خودش و همچنین مدیر بخش تکنولوژی شرکت ای کراپ قرار می‌گیرد. در مترو با مرد مرموز مسن‌تر از خودش آشنا شده که او را با خود به تشکیلاتش واقع در یک شهربازی به‌ظاهر متروکه می‌برد. در آنجا با اعضا و اهداف این گروه هکر (fsociety) آشنا می‌شود. مرد مرموز خود را مستر ربات Mr Robot رئیس گروهی معرفی می‌کند که دو دختر و دو مرد دیگر تحت نظارتش هستند. مستر ربات از او می‌خواهد که در گزارش خود به شرکت ای کراپ مشخصات ip تری کولبی Terry Colby رئیس بخش تکنولوژی را به‌عنوان مرد پشت پرده این حملات جاسازی کند تا بتوانند با پاپوش درست کردن برای او به این شرکت شیطانی که به نظر آن‌ها مسبب بدبختی خیلی‌ها شده است ضربه بزنند. [ترجمه از filmamkon.ir]

باتوجه اینکه تمامی هک های صورت گرفته در این سریال در واقعیت امکان پیاده سازی را دارند و در کنار آن جذاب هستند دیدن این سریال توصیه می گردد چرا که آموزش های هک موجود در این سریال در سایت قرار می گیرد.

Mr. Robot | Darlene mr robot, Carly chaikin

       
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x