فیلم و سریال


فیلم و سریال
سریال Love, Death & Robots

این سریال ۱۸ قسمتی با گرافیک فوق العاده عالی خود که در موضوعات علمی تخیلی و سایبری می باشد، طرفداران زیادی کسب کرده است.

فیلم و سریال
سریال Intelligence

سریال های هم نام دیگری با این سریال وجود دارد ولی سریال Intelligence توسط شبکه SKY در سال 2020 تولید شده و روایت یک متخصص Forensics می باشد.

فیلم و سریال
فیلم TRON: Legacy

سم (گارت هدلوند) فرزند برنامه نویس بسیار باهوشی به نام کوین فلین (جف بریجز) است که در اواخر دهه ی هشتاد بعد از اینکه روی یک برنامه کامپیوتری تحقیق می کرد، به شکلی ناگهانی و مشکوک مفقود شد.

فیلم و سریال
سریال CSI: Cyber

داستان این سریال در مورد تیمی از محققان جرایم اینترنتی به رهبری مامور اوری رایان میباشد که در اف بی آی به عنوان یک روانشناس سایبری مشغول فعالیت است و به حل جنایات و اخاذی ها و سرقت های اینترنتی می پردازند.

فیلم و سریال
فیلم Ghost in the Shell 2017

موتوکو ( اسکارلت جوهانسون ) زن جوانی است که پس از یک تصادف زمانی که بهوش می آید، دکتر اولت او را تبدیل به یک Cyborg کرده است که اولین در نوع خود در تاریخ بشریت می باشد.

فیلم و سریال
سریال Mr Robot

Elliot Alderson کارمند جوان و توانای بخش فنی یک شرکت خدمات امنیت سایبری (ALLSafe) است که به‌شدت درون‌گرا و جامعه گریز است و یک هکر درجه یک محسوب می شود که اولین کاری که به ذهنش می رسد، هک کردن افراد است!